• Vendégkönyv- Livre d' Or

    Szeretettel üdvözöllek az  vendégkönyvemben.

    Köszönöm, hogy itt jártál.



    1
    LIZARAY LIZARAY profile
    Sunday 1st April 2012 at 09:49

    Merci pour ton gentil commentaire sur ma page...je te souhaite un bon 1er Avril

     

    Amicalement

     

    Ray

    Carte Postale

     

     

     

    2
    Wednesday 4th April 2012 at 00:59

    Helenam Kellemes husveti unnepeket kivanok neked es a csaladnak!

    3
    Magdolna Magdolna profile
    Wednesday 4th April 2012 at 09:00

    Szia Helena!Köszönöm a látogatást.Csodálatos az oldalad!Ide eljövök máskor is!Pzsillak Magdi

    4
    LIZARAY LIZARAY profile
    Thursday 5th April 2012 at 14:46
    5
    Ria
    Friday 6th April 2012 at 10:55

    Szia Drága Helena!

    Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!

    Virághozó április    Elmúlt a tél, itt a tavasz, minden bokor újra éled, a földből a virágokat előhúzzák a tündérek.    Április is segít nekik, megáll minden kicsi fánál, virágot tűz mindenhová: tavasz van ott, merre járt már.    Virágot hint a friss szélbe, száll a színek zivatartja, s merre elmegy, a kopár föld virágoktól tarkabarka.    - Végh György -

    6
    Magdolna Magdolna profile
    Saturday 7th April 2012 at 21:24

    Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!Puszillak Magdi

    7
    Sunday 8th April 2012 at 15:52

     

    Les a nyuszi, nagyot pislog
    Nem látott még csibetáncot,
    Kicsi csibe mi van veled?
    mitől lett ily nagy jó kedved?
    Megártott a locsolkodás?
    Biztos nem harmatot  ittál:)
    Gyűlt már sok szép hímes tojás,
    Ennek örülsz annyira tán?
    Adok Neked én is egyet
    Szép Húsvétnak ünnepére!

    Drága Helena!

    Áldott, vidám, szép Húsvéti Ünnepeket kívánok Neked és Szeretteidnek, puszi Jutka

    8
    Ria
    Saturday 14th April 2012 at 11:06

    Szia Drága Helena!

    Csodás hétvégét kívánok!

    pussz: Ria

    9
    Julia-33 Julia-33 profile
    Sunday 15th April 2012 at 20:58

    Hello Helena !


    A mon tour de venir signer ton livre d'or


    Merci pour ton gentil commentaire sur le mien


    Ton blog de belles images est superbe.


    Amicalement Julia


     



     


    Helena Helló!

    Én viszont, hogy jöjjön, és aláírni a vendégkönyvbe

    Köszönöm a kedves megjegyzést az enyém

    A blog gyönyörű, gyönyörű képek.

    Üdvözlet Júlia


    10
    Helena N. Helena N. profile
    Tuesday 17th April 2012 at 17:45

    Merci Julia

    11
    Ria
    Saturday 21st April 2012 at 08:53

    "Mert minden érték,   amit az életben találhatunk,   azokból a kapcsolatokból fakad,   amiket a körülöttünk lévőkkel alakítunk ki.   Mert nincs semmi olyan anyagi dolog,   ami felérhetne a szeretet és a   BARÁTSÁG megfoghatatlna kincsével."              - R.A. Salvatore -

    12
    Ria
    Friday 27th April 2012 at 09:33
    13
    Tuesday 1st May 2012 at 23:18

    Hoztam magammal egy szépfiút. Puszi

    14
    Thursday 3rd May 2012 at 21:23

    Szia  Helena !

    Gratulálok a szép tartalmas oldaladhoz, a sok szép képeidhez !

    Kellemes napot ! - Puszim ! - Ilna

    15
    Ria
    Friday 4th May 2012 at 16:50
    16
    Ria
    Friday 11st May 2012 at 15:51
    17
    Ria
    Friday 18th May 2012 at 08:34
    18
    Magdolna Magdolna profile
    Monday 21st May 2012 at 11:30

    Szia Helenka szívem!Itt küldöm a banneremet,hogy ne kelljen feleslegesen keresned!Milla puszim Magdi

    19
    Ria
    Thursday 24th May 2012 at 23:20
    20
    Magdolna Magdolna profile
    Saturday 26th May 2012 at 10:19

    Drága Helenkám!Vidám gyermeknapot és Békés Boldog Pünkösdöt kívánok sok szeretettel!Puszillak Magdi

    Suivre le flux RSS des commentaires


    Add comment

    Name / User name:

    E-mail (optional):

    Website (optional):

    Comment: